Úvod » Služby » Zábavné atrakce

ZÁBAVNÉ ATRAKCE

Zábavné akce

Dle charakteristiky akce a konkrétního požadavku objednatele zajistíme po celé České republice na vaši akci zábavné atrakce a umělecká vystoupení nejen pro děti a mládež, ale i pro dospělé.

Skákací hrad, vodní fotbal, nafukovací skluzavky, trampolíny, karikaturista, rychlomalíř, klaun, kouzelník, iluzionista, bavič, žonglér, šašek, kejklíř, šermířské a pirátské vystoupení, komik, tvarování balónků (balonkář), balónky s heliem, balónková výzdoba.

Dětský koutek s hlídáním dětí a programem, dětské workshopy, malování na trička, malování na tělo (bodypainting), malování na obličej (facepainting), narozeninové oslavy pro děti i dospělé, dětské divadlo, dětské představení, dětský den, sportovní den, Olympijské hry, taneční vystoupení a workshop.

Módní přehlídky, motokáry, hostesky, animátorky a promotéři, DJs, karaoke show, ozvučení, osvětlení, světelná a laserová show, moderátor, bublifukář, hra na skleničky (Glassmusic), ohňostroj, catering, fotograf, videozáznam a řada dalších služeb a atrakcí.

Služby

Zábavné atrakce – v celé České republice

Objednejte si tuto službu »

Email: info@kouzelnachuva.cz
Tel.: +420 775 708 777
Tel.: +420 775 707 877

MARY < POPP'S AGENCY nabízí volné pozice. Přidejte se k
našemu týmu.