Zaměstnanecký den

Děkujeme za podporu při oslavě 20. výročí naší společnosti. Zábavný program pro děti byl krásným zážitkem pro děti našich zaměstnanců. Rodiče i děti se díky Vaší agentuře celý den moc hezky užili. Až budeme plánovat další oslavu, určitě se na Vás  obrátíme. Děkujeme
Hana Škaldová, Glatt-Pharma, spol. s r.o.

 

Program na Silvestrovský večer

Předem všeho bych Vám ráda poděkovala za zajištění programu letošního Silvestra. Byli jsme spokojeni jak my, tak hlavně děti a jejich rodiče. Rádi bychom si Vás znovu zamluvili na příští rok s tím, že bychom spolupráci rádi rozšířili o Fotokoutek ve Vaší režii. Děkujeme a těšíme se na naší další spolupráci.
Iveta Vošahlíková, Hotel Savoy Špindlerův Mlýn

 

Zaměstnanecký den

Děláme pro naše zaměstnance i veřejnost mnoho akcí v regionech, kde máme zákaznická centra T-Mobile. Dělali jsme spolu několik akcí a ani jednou jsem nebyla na nic naštvaná ani z ničeho zklamaná. Celý tým je vždy perfektně zorganizovaný. Díky za celoroční naprosto bezstarostnou spolupráci.
Lucie Zitterbartová, T-Mobile, a.s.

 

Firemní večírek

Velice Vám a celé Vaší agentuře děkuji za perfektní akci! Jsem nadšená s Vašimi službami a celkově ze vzájemné spolupráce. Velice děkuji!
Veronika Karásková, Kooperativa pojišťovna, a.s.

 

Prezentace evropských fondů

Jednalo se o opravdu úspěšné akce a celkově úspěšnou spolupráci, která posune rámec našich akcí i pro další roky. S vaším fungováním jsme byli spokojení. Děkujeme za dosavadní spolupráci.
Monika Geryková, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR


Lounské vámební - prezentace společnosti

Mít dodavatele, na kterého je spoleh - pro mnoho lidí asi samozřejmost. Ale mít dodavatele, co vám vytrhne trn z paty. Mít dodavatele, co je schopný udělat "něco na víc" aniž by vám přišla faktura, na které vykrvácíte - to je pro mě skutečně "něco". Chtěla bych poděkovat agentuře MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. a tímto ji doporučit i Vám ostatním.
Lucie Zitterbartová, T-Mobile, a.s.

Kontaktujte nás

info@kouzelnachuva.cz
+420 775 707 877
+420 775 708 777

MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o.
Prodloužená 234, 53009, Pardubice
IČ: 288 22 188
DIČ: CZ28822188

ODESLAT POPTÁVKU