MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. pořádá a organizuje různé tematické akce pro děti. Téma dětského eventu připravíme vždy podle vašeho přání a požadavků, dále dle ročního období či tematického zaměření, případně vymyslíme a zrealizujeme akci na základě našich zkušeností spojených s pořádáním obdobných akcí v naší bohaté historii od roku 2011. Poradíme a doporučíme Vám vhodné řešení.

Akce pro děti mohou být součástí firemních akcí, zaměstnaneckých dnů, family days, dne otevřených dveří (DOD), akcí v obchodních centrech, různých společenských, kulturních, sportovních nebo hudebních akcí, např.: hudební a filmové festivaly, sportovní utkání, apod.

Velikonoce

Dětský workshop a dětský koutek v rámci akcí na Velikonoce, výroba velikonočních zajíčků, malování a obarvování vajíček, workshop pletení 

pomlázek, výtvarná a tvůrčí dílna s velikonoční tematikou. Tato služba je určena např.: obchodní centra, multikina, firmy, školy a školky

Čarodějnice

Aktivity pro děti v rámci akcí oslav Čarodějnic, např. dětský koutek s tematickým programem, čarodějnické malování na obličej, tematické hry a soutěže, vystoupení klauna/kouzelníka/čarodějnice, tematické kostýmy, čarodějnické účesy. Tato služba je určena např.: města, obce, městské obvody a různé další organizace.

Halloween

Stalo se již tradicí, že poslední říjnový den v roce je zasvěcený oslavě svátku Halloween. K Halloweenu dnes neodmyslitelně patří dlabání dýní, lucerny, pavučiny, masky, kostýmy, kostlivci, sladkosti, halloweenské malování na obličej a trocha té strašidelné a tajemné atmosféry. Jsme schopni pro vás kompletně zorganizovat celou halloweenskou akci, včetně stylové výzdoby a ozvučení, tematické hry a soutěže, dětské workshopy a dílny, jako bonus můžeme obstarat i speciální halloweenské menu. Akce jsou vhodné pro firemní klientelu, obchodní centra, školy a školky, apod.

Mikulášská nadílka

Začátek adventu patří Mikuláši, čertu a andělovi. Chcete dětem připravit nezapomenutelnou Mikulášskou show, akci či besídku? Čekání na příchod Mikuláše můžeme dětem zpříjemnit vánočním dětským koutkem s workshopem či dílnou, zdobením perníčků, výrobou vánočních přání, mikulášským malováním na obličej. Nedílnou součástí je vánoční výzdoba včetně stromečku, ozdob, osvětlení a ozvučení. Nachystat můžeme i ukázku tradičních vánočních zvyků, zpívání vánočních koled, tematické hry a soutěže.

Dětský den

Den dětí je pro všechny účastníky silným zážitkem plný sportu, her, soutěží, radovánek, zábavy a drobných odměn a sladkostí. Nechte organizaci této akce na nás, pomůžeme vám připravit pro děti nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek v podobě programu plného her, soutěží, malování na obličej, barevných účesů, sportovních a zábavních stanovišť, výtvarných a tvůrčích aktivit, uměleckých vystoupení, nafukovacích a skákacích atrakcí. Připravíme hrací karty, odměny pro děti, diplomy, medaile, apod.

Dětské workshopy a dílny

Organizujeme různé zábavné a tvůrčí aktivity pro děti v rámci workshopů. Čarodějnice, sportovní den, Olympijské hry, Velikonoce, mladý vědec, cesta kolem světa, kouzelný módní salón, z pohádky do pohádky, komiksový hrdinové, Mimoni, dětský golfový turnaj, dětská diskotéka-taneční workshop, Ledové království, Superstar, karaoke show, Mimoni, Lego, Policisté, hasiči a záchranáři, komiksový hrdinové (Spiderman, Batman, Hulk) a další…

Sportovní stanoviště

Organizace sportovních a zábavních stanovišť pro děti v rámci akcí pro firmy nebo pro širokou veřejnost, např.: firemní akce, family days, zaměstnaneckého dne, dětských dnů škol a školek, apod.

Svatby

Chcete si svůj DEN D užít na maximum a chcete, aby i Vaši hosté byli maximálně spokojení? Využijte naší nabídky na organizaci akce pro děti v rámci svatebního dne. 

Tematický program, plně vybavený vnitřní nebo venkovní dětský koutek, který vybaven dětským nábytkem, stolečky, židličkami, spoustou her, hraček, sportovního vybavení, plyšových hraček, stavebnic, aut, panenek a dalších. V rámci programu organizujeme pro děti soutěže a skupinové hry.

Narozeninové oslavy

Připravíme neopakovatelný a nezapomenutelný zážitek pro oslavence při kompletní realizaci narozeninové párty. Narozeninovou oslavu můžeme uspořádat ve venkovních či vnitřních prostorách domácnosti objednatele, 

anebo v libovolném prostředí po celé České republice. Narozeninové oslavy organizujeme pro děti od narození do věku 15 let, program je zohledněn dle věku dítěte a počtu dětí na oslavě. Na přání zrealizujeme jakoukoliv tematickou párty pro oslavence.

Služby

 • mobilní dětský koutek
 • vnitřní i venkovní akce
 • sportovní a zábavní stanoviště
 • párty stany, pódia a podlážky
 • dětské vybavení (stoly a židle)
 • pivní sety a jiné posezení
 • tematická výzdoba a kostýmy
 • hry, soutěže a zábavný program
 • osvětlení, ozvučení, AV technika
 • animátorky, hostesky a promotéři
 • umělecká vystoupení, moderátor
 • výtvarné a tvůrčí pomůcky
 • propagace akce na sociálních sítích

Kontaktujte nás

info@kouzelnachuva.cz
+420 775 707 877
+420 775 708 777

MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o.
Prodloužená 234, 53009, Pardubice
IČ: 288 22 188
DIČ: CZ28822188

ODESLAT POPTÁVKU