Na všechny druhy firemních, hudebních, kulturních, společenských, sportovních, vzdělávacích a dětských akcí zapůjčíme inventář a mobiliář. Kompletně se postaráme o instalaci párty stanů, podií, tribun, vnitřního i venkovního vybavení a nábytku, stojanů, ukazatelů, cedulí, apod.

PRONÁJEM PARTY STANŮ

Pořádáte akci venku a chcete mít pojištěné počasí? Nabízíme pronájem party stanů v různých velikostech, například party stany 5x10m, 10x10m, 15x10m, 20x10m, 25x10m a spousta dalších. Při výběru velikosti stanu je důležité si nejdříve ujasnit, k čemu bude stan přesně sloužit a pro jaké množství lidí bude určen. S výběrem Vám rádi pomůžeme, abyste neudělali při výběru party stanu krok vedle.
PRONÁJEM ROZKLÁDACÍCH NŮŽKOVÝCH STANŮ

Rozkládací nůžkové stany se hojně využívají na promo akcí, firemních akcí, roadshow, ale i na soukromých akcích. Naše agentura Vám zajistí zastřešení na jakékoliv akci, kterou pořádáte. Nabízíme různé velikosti rozkládacích nůžkových stanů, například v rozměrech 3x3m, 6x3m, 5x5m a ve spoustě dalších rozměrech. Pokud si nebudete jistí při výběru velikosti stanu, rádi Vám s tím pomůžeme.
PRONÁJEM PIVNÍCH SETŮ

Jak je známo, tak Češi jsou milovníci piva. A k pivu patří i další potřebné zařízení jako jsou výčepní sety, lavice, stoly, cateringové a bistro stolky a spousta dalšího. Pronájem pivních setů lze využít u venkovních i vnitřních akcí.
OZVUČENÍ AKCE - AV TECHNIKA

Kvalitní ozvučovací technika a AV technika je v této době stále častější prioritou při konání nejrůznějších akcí, dopřejte si tak kvalitní ozvučení akce pro Vás i účastníky dané akce. Pro Vaše akce zajišťujeme kompletní technický servis pro řádné ozvučení akce a dodáváme potřebnou techniku a vybavení, včetně montáže a personálu.
AUDIOVIZUÁLNÍ ZÁZNAM - FOTOGRAFOVÁNÍ

Naše agentura zjistí na Vaši akci nejlepší a kvalitní fotografy a kameramany. Díky nim získáte Vy i Vaši účastníci nezapomenutelnou vzpomínku na akci v podobě videa nebo fotografování. Pořiďte si na Vaši akci audiovizuální záznam, jelikož vzpomínky jsou to nejcennější, co máme.

Kontaktujte nás

info@kouzelnachuva.cz
+420 775 707 877
+420 775 708 777

MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o.
Prodloužená 234, 53009, Pardubice
IČ: 288 22 188
DIČ: CZ28822188

ODESLAT POPTÁVKU